Contact & organisatie

Bent u op zoek naar informatie of heeft u een productvraag? Laat het ons weten via ons contactformulier. Wij zorgen dat uw aanvraag bij de juiste persoon terecht komt die u vervolgens zal contacteren.

Bent u op zoek naar een specifieke persoon? Hieronder vindt u een overzicht van ons team.



Customer Service Center

Tel.: 0032 800 14 900
Fax: 0032 9 216 24 90
E-mail: info@acapharma.be


Aca Pharma Sales Representatives

West Vlaanderen & Westen van Oost Vlaanderen
Filip Geldhof
GSM 0498 10 03 06
E-mail filip.geldhof@acapharma.be

Noorden van Oost Vlaanderen & Kempen
Gunter symoens
GSM 0479 65 67 03
E-mail gunter.symoens@acapharma.be

Vlaams Brabant & Limburg

Karl Putzeys
GSM 0478 63 29 89
E-mail Karl.Putzeys@acapharma.be

Henegouwen
Viviane Detongre
GSM 0475 81 48 76
E-mail viviane.detongre@acapharma.be

Brussel & Waals Brabant

Guillermo Manrique
GSM 0470 21 07 20
E-mail Guillermo.Manrique@acapharma.be

Luik & Namen & Luxemburg
Muriel Keirsschieter
GSM: 0473 33 85 99
E-mail:
muriel.keirsschieter@acapharma.be

Aca Pharma Pharmaceutical Compounding Specialist Hospital

Vlaanderen
Bram Vandenbussche
Gsm: 0491 / 96 28 31
E-mail:
bram.vandenbussche@acapharma.be

Luxemburg, Luik & Groot Hertegdom Luxemburg
Michaël Thienpont
Gsm: 0471 / 77 33 57
E-mail: michael.thienpont@acapharma.be

Brussel, Waals-Brabant, Henegouwen & Namen

Véronique Brichart
Gsm: 0496 / 83 76 71
E-mail: veronique.brichart@acapharma.be