Contact & organisatie

Bent u op zoek naar informatie of heeft u een productvraag? Laat het ons weten via ons contactformulier. Wij zorgen dat uw aanvraag bij de juiste persoon terecht komt die u vervolgens zal contacteren.

Bent u op zoek naar een specifieke persoon? Hieronder vindt u een overzicht van ons team.



Customer Service Center

Tel.: 0032 800 14 900
Fax: 0032 9 216 24 90
E-mail: info@acapharma.be


Aca Pharma Sales Representatives

West Vlaanderen & Westen van Oost Vlaanderen
Stephanie De Stoop
GSM: 0470 66 31 74
E-mail: Stephanie.De.Stoop@acapharma.be

Noorden van Oost Vlaanderen & Kempen
Gunter symoens
GSM 0479 65 67 03
E-mail gunter.symoens@acapharma.be

Vlaams Brabant & Limburg

Karl Putzeys
GSM 0478 63 29 89
E-mail Karl.Putzeys@acapharma.be

Henegouwen
Viviane Detongre
GSM 0475 81 48 76
E-mail viviane.detongre@acapharma.be

Luik & Namen & Luxemburg
Muriel Keirsschieter
GSM: 0473 33 85 99
E-mail:
muriel.keirsschieter@acapharma.be

Aca Pharma Pharmaceutical Compounding Specialist Hospital

Vlaanderen
Laurence Cnockaert
Gsm: 0479 / 71 45 68
E-mail: 
Laurence.Cnockaert@fagron.be

Luxemburg, Luik & Groot Hertegdom Luxemburg
Lauren Trehout
Gsm: 0475 / 43 56 75
E-mail: Lauren.Trehout@fagroncompoundingservices.be

Brussel, Waals-Brabant, Henegouwen & Namen

Déborah Lapunzina
Gsm: 0471 / 77 15 91
E-mail: deborah.lapunzina@fagroncompoundingservices.be